Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Chodov

předseda klubu:

Ing. Josef Hora

kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


sociální sítě:


Sponzoring

Klub HNHRM Chodov se vedle své činnosti pro Město Chodov věnuje i podpoře zajímavých a potřebných projektů ve městě a jeho okolí. O přidělení daru rozhoduje valná hromada členů klubu v Chodově. Dary klub poskytuje z prostředků, které obdržel na svou činnost, jako příspěvek na výkon mandátu zastupitele Karlovarského kraje, který vykonává Ing. Josef Hora.

Z podpořených objektů vybíráme:

2006

  • zakoupení fontány do sportovního centra Chodov v celkové částce 75.398,- Kč. Fontána do dnešního dne příjemně doplňuje areál sportovního centra, který je hojně navštěvován nejenom sportovci ale rodiči s dětma, kteří zde příjemně a zejména bezpečně tráví volný čas.

2008

  • příspěvek na regionální akci Jarmark v Bochově, celkem 7.500,- Kč.

2009

  • zakoupení a instalace dětských herních prvků (dětské hřiště) pro Římskokatolickou farnost v Chodově v celkové částce 82.003,- Kč. Dětské hřiště je volně přístupné v zahradě fary Chodov. Zahrada je v centru města a díky své poloze a zabezpečení nabízí opravdu příjemné hraní pro děti ve městě.

2010

  • podpora prevence kriminality 50.000,- Kč. Jako příspěvek na pořádání filmového festivalu Krimifest Chodov, který svým obsahem a záběrem výrazně přispívá k prevenci kriminality ve městě.
  • Dětský tábor ve Varvažově 5.000,- Kč.
  • 35.000,- Kč obec Jánská. Jako výraz solidarity jsme finančně pomohli této malé obci v Libereckém kraji, kterou povodně v roce 2010 postihly opravdu katastrofálně.
  • zakoupení dětských herních prvků (dětské hřiště) pro Mateřskou školku Chodov v celkové výši 64.000,- Kč.

2011

  • podpora prevence kriminality 50.000,- Kč. Jako příspěvek na pořádání filmového festivalu Krimifest Chodov, který svým obsahem a záběrem výrazně přispívá k prevenci kriminality ve městě. I v roce 2011 jsme se rozhodli, že podpoříme tento významný kulturní festival ve městě Chodov.
  • podpora 15. Setkání hornických měst a obcí ve výši 50.000,- Kč. V Chodově se ve dnech 16.09. – 18.09.2011 bude konat setkání hornických měst a obci ČR, Německa, Slovenska a Polska.
  • rekonstrukce hasičského žebříku pro Chodovské hasiče, v celkové částce 125.000,- Kč.Chodovští hasiči díky tomu získají další moderní prostředek pro ochranu obyvatel a jejich majetku.