Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Doksy

předseda klubu:

Jiří Rutter

kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komunální volby 2014 - kandidátní listina Doksy

Májové veselí

V Doksech jsme trochu předběhli předvolební klání a dne 10. 5. 2014 náš klub HNHRM uspořádal Májové veselí pro celou rodinu a Májovou veselici. Májové veselí pro celou rodinu i v tomto smyslu proběhlo a zaměřili jsme se převážně na rodiny s dětmi, pro které jsme připravili široký program. Nechyběly stánky s občerstvením, zmrzlinou, cukrovou vatou, balonky, a tak podobně. Nechyběla ani reprodukovaná hudba a konferenciér. Začali jsme Tvůrčí dílničkou a soutěžemi. Děti za své výsledky obdržely žetony, které si proměnily za vstup na skákací hrad anebo za malování na obličej. Pobavilo je divadélko NOPOĎ s pohádkou Sněhurka a sedm trpaslíků, vystoupení dětí z MŠ Libušina a LŠU. Všechny přítomné zaujalo představení služebního psa PČR, bicyklových veteránů, vypouštění poštovních holubů a balonků s poselstvím. Za zmínku stojí to, že ze čtyř sad vypuštěných balonků, jsme již o jedné dostali zprávu z Polska z obce Jejkowice koło Rybnika, která tam přistála na dvorek téhož dne ve 20:30 hodin, kdy od nás byla vypuštěna v 15:00. Vzdušnou čarou uletěla 275 km.

Večer jsme ještě uspořádali v motorestu Štědrá Májové veselí, kde hrála hudební skupina CL Band.

Fotografie z akce naleznete na tomto místě.

Klub Doksy

Klub HNHRM Doksy se představuje.

Navazujeme na humanitní a demokratické kořeny v naší společnosti a rádi bychom v tomto duchu pracovali pro další rozvoj našeho města a přilehlých obcí.

V oblasti Doks se nachází Máchovo jezero. Největším podnikem jsou Vojenské lesy a statky. Dále se zde nachází několik podniků jako je Folobal, Instav, Městské lesy a Zemědělské družstvo. V místním zámku se nachází Střední odborné učiliště. Jelikož se jedná převážně o rekreační oblast, je zde málo pracovních příležitostí a tak převážná část pracujících dojíždí do okolních měst jako je Česká Lípa a Mladá Boleslav.

Číst dál: Klub Doksy