Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Doksy

předseda klubu:

Jiří Rutter

kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Klub Doksy

Klub HNHRM Doksy se představuje.

Navazujeme na humanitní a demokratické kořeny v naší společnosti a rádi bychom v tomto duchu pracovali pro další rozvoj našeho města a přilehlých obcí.

V oblasti Doks se nachází Máchovo jezero. Největším podnikem jsou Vojenské lesy a statky. Dále se zde nachází několik podniků jako je Folobal, Instav, Městské lesy a Zemědělské družstvo. V místním zámku se nachází Střední odborné učiliště. Jelikož se jedná převážně o rekreační oblast, je zde málo pracovních příležitostí a tak převážná část pracujících dojíždí do okolních měst jako je Česká Lípa a Mladá Boleslav.

 

Město Doksy má několik přidružených obcí a to Staré Splavy, Oboru, Zbyny, Žďár, Kruh a Vojetín.

Je pravdou, že město Doksy doznalo za poslední léta značné proměny. Určitě lze vyzdvihnout úspěšné dosažení některých investic z fondů EU.

Celkově investované prostředky do obnovy města jsou však prostředky nás všech a vzhledem k dání většinové důvěry voleným představitelům se má za to, že tyto prostředky investované v náš prospěch také budou. Za to, že někdo nekrade ze společných peněz, ale hospodaří s nimi v náš prospěch, se nemusí zdvořile děkovat, to je jeho povinnost. Za to, že rozprodává obecní majetek nebo ho nedobře spravuje, však musí být brán k zodpovědnosti (viz. kotelna, jezero a na ní závislé rekreační aktivity, benzinová čerpací stanice v oblasti výstavby nových domků, nesmyslná dopravní řešení v některých lokalitách apod.

Velkých změn dostálo, mimo jiné, i sídliště Pražská. Zde došlo k zateplení bytů, výměně oken a vzhledu fasád u převážné části bytových jednotek. Sice ne z podnětu města, které se bytových jednotek zbavilo, ale z podnětu vlastníků bytů.

Klub vznikl za účelem vytvoření nezávislého hnutí, které bude konkurovat v říjnových komunálních volbách politickým stranám v Doksech se zaměřením viz. stanovy HNHRM.

 

Klub HNHRM Doksy byl založen dne 11. dubna 2010 v hotelu Bezděz v Doksech na ustanovující schůzce, které se zúčastnilo 15 občanů.

 

Klub vznikl za účelem vytvoření nezávislého hnutí, které konkurovalo v říjnových komunálních volbách politickým stranám v Doksech se zaměřením viz. stanovy HNHRM.

 

Rada klubu je tříčlenná.

Předsedou klubu HNHRM Doksy je Jiří Rutter.

– další člen rady je Bc. Jana Šmejkalová a Růžena Buriancová

 

V říjnových komunálních volbách roku 2010 se podařilo získat v Zastupitelstvu města Doksy jeden mandát. V současné době je, za naše hnutí, v Zastupitelstvu města Ing. Josef Bláha.

 

Předseda Rady Klubu HNHRM Doksy: Jiří Rutter