Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Děčín

předseda klubu:

Ing. Anna Lehká

kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Víte, kdo řídí město?

 

Víte, kdo řídí město? Znáte radní města a co mají na starost? Víte, že primátorka města je pouze jednou z devíti radních, kteří společně město řídí?

 

Prosazujeme, aby každý radní města měl svou správní agendu, která bude veřejně známá. Jen tak bude totiž poznat, kdo z městských radních skutečně pro voliče něco dělá nebo nedělá.

 

 

Chcete volit za politiky zaměstnance města? Chcete, aby zaměstnanci města určovali své pracovní podmínky v roli politiků?

 

Odmítáme konflikt zájmů. Zaměstnanci města by neměli být komunálními politiky a současně za mzdu pracovat pro město. Volení zastupitelé města určují zaměstnancům jejich pracovní podmínky a to by nemělo být ovlivňováno politickými zájmy.