Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Dobrovolnému hasiči z Oloví pomohli kolegové

Finanční podporu ve výši několika desítek tisíc korun dostal dobrovolný hasič z Oloví na Sokolovsku, kterému požár zcela zničil jeho byt. Peníze získal z příspěvku, který vytvořili zvolení krajští zastupitele za Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst společně s hasiči. Peníze z příspěvku jsou určené právě hasičům v kraji, kteří se dostanou do složité životní situace.

Hořet začalo v bytě v Oloví v pátek 20. září v odpoledních hodinách. Hasiči sice požár dostali rychle pod kontrolu, oheň přesto napáchal škody za statisíce. Majitel bytu, dobrovolný hasič z Oloví, přišel i s celou rodinou při požáru o všechny osobní věci. Náhradní ubytování mu zajistilo vedení obce. Pro začátek řešení náhlé nepříjemné situace obdržel hned na začátku následujícího týdne 25 tisíc korun právě z výše uvedeného příspěvku krajských zastupitelů. Jedná se o finanční dar, peníze nebude nikomu vracet a může je použít na základní životní potřeby.

Ze stejného příspěvku již obdržel finanční dar například také sokolovský hasič, který peníze nutně potřebuje pro náročnou léčbu svého těžce nemocného syna Honzíka. Další peníze pak poputují do chodovského stacionáře pro tělesně a mentálně postižené. Právě tento stacionář navštěvují děti hasičů z karlovarského kraje.