Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Kde jsme pomohli v roce 2013

Tisková zpráva hnutí PRO! kraj

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Tisková zpráva hnutí PRO kraj k projednávaným bodům 7. Zastupitelstva Ústeckého kraje

 

Téma: Hnutí PRO kraj představilo konkrétní kroky vedoucí k ukončení „zákopové války“ v oblasti řešení problémů eurodotací v Ústeckém kraj.

Číst dál: Tisková zpráva hnutí PRO! kraj

Poděkování

Vážení spoluobčané,

Děkuji Vám za voličské hlasy, které jste našemu Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst dali ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje.
Pro naše hnutí to je velmi zdařilý výsledek reprezentující každodenní prácí starostů a hasičů.

Jsem přesvědčen o tom, že v počtu pěti získaných mandátů dokážeme v nejvyšším krajském orgánu prosazovat záležitosti, které vyplývají z našeho volebního programu a jsou blízké i ostatním pravicově zaměřeným volebním stranám a zejména budou přínosem pro vás jako obyvatele našeho kraje.

Číst dál: Poděkování

Ústecký kraj a PRO! kraj

PROkrajPojďme všichni k volbám

a vyžeňme kmotry - podporovatelé a kandidáti

Hnutí PRO! kraj

(koalice: pol. stran KDU-ČSL, SZ, pol. hnutí HNHRM a nezávislé osobnosti)

jsou připraveni tuto vizi naplňovat.

CHCEME ČISTÝ KRAJ, KDE SE DOBŘE ŽIJE A NA KTERÝ JSME HRDÍ. Žijeme v krajině, kterou máme rádi. Chceme, aby se zde rodily zdravé děti, aby vyrůstaly v bezpečném prostředí; chceme, aby mohly studovat na kvalitních školách podle svého výběru. Poté by měly mít možnost nalézt slušné zaměstnání a příjemné bydlení; nadto by měly cítit dost hrdosti ke kraji, ve kterém žijí. Když volený zástupce občanů na jakékoli úrovni bude považovat jen toto za svůj cíl, pak nemůže být špatným zastupitelem.

Volební program Karlovarský kraj


Vážený voliči – obyvateli Karlovarského kraje.

   Představujeme Vám kandidátku skutečně nezávislých starostů, místostarostů, radních, členů zastupitelstev obcí a měst a také hasičů z Vašeho kraje.

   Tak jako slouží starostové a hasiči společně, k prospěchu a růstu svých obcí a měst, považujeme za správné toto logické a léty ověřené spojení použít i v práci pro Karlovarský kraj. Spolupráce starostů a hasičů se stala každodenní součástí našich pracovních, kulturních i společenských životů, a proto to tak chceme i v případě krajských voleb v roce 2012.

   Představujeme Vám náš pohled na to, jak Karlovarský kraj v příštích čtyřech letech spravedlivě spravovat, řídit a zejména rozvíjet. V úvodu si dovolujeme položit jednoduchou otázku.
 
„Znáte svého starostu - znáte ale také i svého krajského zastupitele?“

Číst dál: Volební program Karlovarský kraj