Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Sněm ve Frýdlantu

V sobotu dne 18. března 2023 se v historické budově radnice ve Frýdlantu konal Sněm Místní HNHRM. Na programu bylo projednání hospodaření hnutí v roce 2022, zpráva auditora a návrh rozpočtu hnutí na rok 2023. Dále delegáti projednali návrh na uzavření smlouvy s paní auditorkou Ing. Danou Šedivou, MBA na zpracování auditu v roce 2023 a vyslechli zprávy předsedů klubů o výsledcích komunálních voleb ve svých obcích a městech. Rozebírán byl také zánik Klubu Místní HNHRM Bílina, zřízení Klubu Místní HNHRM Žlutice, zrušení některých účtů klubů a informace z krajů Karlovarského, Ústeckého a Libereckého. Přítomní zástupci klubů hnutí projednali a schválili orgány hnutí. Dále uložili předsedovi hnutí Ing. Horovi upravit v souladu s usnesením Stanovy Místní HNHRM a Etického kodexu a předložit návrhy ke schválení do 30. června tohoto roku.

V závěru delegáti konstatovali počty členů v jednotlivých klubech hnutí (celkový počet je 161 členů) a předseda poděkoval hostitelskému klubu za zajištění reprezentačních prostor pro konání sněmu. Příští Sněm Místní HNHRM se uskuteční v sobotu dne 16. 03. 2024 v Bochově.

Usnesení ze sněmu naleznete na tomto místě.

Ing. Josef Hora

předseda Místní HNHRM

Oživení webových stránek

 

Vážení návštěvníci webových stránek Místního HNHRM,

 

po úspěšných krajských volbách a smutném období, kdy zemřel zakladatel a předseda našeho hnutí pan Ing. Vladimír Bartoň dochází k resuscitaci našich webových stránek. Chceme vám podávat aktuální informace o každodenním dění a přípravě podzimních komunálních voleb. A to nejen v našich 15 klubech, ale i v dalších volebních subjektech, ať již tradičních, které pod naším praporem kandidovaly v minulosti, nebo nových, které by chtěly pod značkou Místní HNHRM kandidovat letos poprvé.

Zásadní událostí tohoto roku byl březnový sněm hnutí, na kterém bylo mimo jiné odsouhlasena změna sídla hnutí i jeho organizační struktura. Podrobnosti naleznete v Usnesení Sněmu Místní HNHRM, konaného dne 17. března 2022 v Teplicích.

Vážení přátelé, věřím, že i aktualizovaný web přispěje k úspěchu v letošních komunálkách a bude tak naplněna preambule, kterou je charakterizováno naše dlouholeté snažení všude tam, kde je o naše hnutí zájem.
S poděkováním za tolerování poměrně dlouhého odmlčení,

 

Ing. Josef Hora
předseda Místní HNHRM

 


Vzpomínáme

Ve věku nedožitých 88 let nás navždy opustil Ing. Vladimír Bartoň, zakladatel a dlouholetý předseda hnutí Místní. Jeho odchodem jsme ztratili noblesního člověka prvorepublikové školy, který byl skvělý profesionál, přitom úžasný kamarád a nikdy nezkazil žádnou legraci.

Vladimír, kterému jsme všichni říkali Mirku, uměl být neskutečně precizní, a přitom velmi tolerantní k nám druhým. Když v roce 1998 zakládal naše hnutí, tehdy ještě pod názvem Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj měst a obcí, nebylo vůbec pochyb o tom, kdo by měl být jeho předsedou. A byl jím až do úterý 30. listopadu, kdy nás náhle opustil.

Odchodem našeho předsedy jsme ztratili osobnost, která dokázala z lokálního nestranického uskupení vybudovat hnutí, které dnes působí ve čtyřech krajích. Díky jeho charisma a osobnostním kvalitám si dokázali Místní získat skvělé jméno a respekt u politických partnerů i veřejnosti.

Mirku, i když tam nahoře jsi určitě skvělá posila týmu, tady nám budeš moc chybět.
Tvoji Místní

Výsledky HNHRM v komunálních volbách 2014

V letošních komunálních volbách získalo naše hnutí 135 zastupitelských křesel a dle počtu zvolených zastupitelů se umístilo na 19. místě z celkem 312 subjektů. Dalších 10 zastupielů bylo zvoleno za Sdružení HNHRM a NK.

 

Detailní výsledky naleznete v této tabulce.

 

Pomůžeme společně malému Honzíkovi?

Je to přesně rok, co jsme pomohli čtyřletému Tomáškovi a jeho mamince. Dnes se oběma daří mnohem lépe a velký dík patří i Vám. Máme před sebou další výzvu. Honzík Šnajdr má po komplikovaném porodu těžkou svalovou hypotonii. Jeho obětaví rodiče dělají vše, co je v jejich silách. Speciální a velmi účinné klimterapie jsou ale velmi nákladné a stát je bohužel nehradí.

Nechceme po Vás peníze. Věnujte jen pár vteřin svému času a podívejte se na video, kde se o Honzíkovi i jeho úžasné rodině dozvíte více. Za Vaši návštěvu přičte Skrz.cz 0.25 Kč do kasičky pro Honzíka. Cílem je získat 130 000 Kč na klimterapii a delfinoterapii v Oděse, která díky vysoké inteligenci zvířat a vysílání elektromagnetických signálů, dokáže opravdové zázraky. I my věříme v malý zázrak a doufáme, že Honzík jednou bude běhat a užívat si dětství, jako zdravé děti.