Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Oživení webových stránek

 

Vážení návštěvníci webových stránek Místního HNHRM,

 

po úspěšných krajských volbách a smutném období, kdy zemřel zakladatel a předseda našeho hnutí pan Ing. Vladimír Bartoň dochází k resuscitaci našich webových stránek. Chceme vám podávat aktuální informace o každodenním dění a přípravě podzimních komunálních voleb. A to nejen v našich 15 klubech, ale i v dalších volebních subjektech, ať již tradičních, které pod naším praporem kandidovaly v minulosti, nebo nových, které by chtěly pod značkou Místní HNHRM kandidovat letos poprvé.

Zásadní událostí tohoto roku byl březnový sněm hnutí, na kterém bylo mimo jiné odsouhlasena změna sídla hnutí i jeho organizační struktura. Podrobnosti naleznete v Usnesení Sněmu Místní HNHRM, konaného dne 17. března 2022 v Teplicích.

Vážení přátelé, věřím, že i aktualizovaný web přispěje k úspěchu v letošních komunálkách a bude tak naplněna preambule, kterou je charakterizováno naše dlouholeté snažení všude tam, kde je o naše hnutí zájem.
S poděkováním za tolerování poměrně dlouhého odmlčení,

 

Ing. Josef Hora
předseda Místní HNHRM