Je dobojováno

Ročník 2013 Karlovarské ligy v požárním sportu dospělých a mládeže je minulostí.

O minulém víkendu se v obci Březová na Sokolovsku odehrála poslední bitva mezi kolektivy mládežnických kategorií. Za účasti celkem 24 kolektivů se celkovým vítězem v kategorii „Přípravka" stali mladí hasiči z obce Útvina, na druhém místě se umístili hasiči z Krásného Údolí a třetí skončili hasiči z obce Pila. V kategorii mladších hasičů byla první Křižovatka, druhý Chodov a třetí místo obsadili hasiči z Mezirolí. V nejprestižnější kategorii starších žáků obsadili prvé místo hasiči z Plesné, druhé místo hasiči z Chodova a třetí místo hasiči z Horního Slavkova.

Tento víkend proběhlo také poslední závěrečné kolo Karlovarské ligy v kategorii dospělých. Závody se uskutečnily v Karlových Varech před obchodním domem Interspar. Celkové vítězství obhájili hasiči z obce Březová u K. Varů, na druhém místě se umístili hasiči z Otročína a třetí skončili hasiči z Mírové. V kategorii žen se na prvním místě umístily hasičky z Chodova, na druhém místě hasičky z Mírové a na třetím místě hasičky z Dalovic.

Velké poděkování patří HNHRM za finanční zajištění celého ročníku 2013 Karlovarské ligy a za pořízení cen na všechna její závěrečná kola.